خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44

این مجموعه حاوی نامه های محرمانه ای است که بصورت مکتوب و ویدئویی توسط شاگردان ایلیا رام الله (پیمان فتاحی)- رهبر جمعیت ال یاسین- در سال 88 و طی دومین دوره حبس وی در زندان انفرادی برای رهبر جمهوری اسلامی ایران (علی خامنه ای) ارسال شد.

مطالعه بیشتر...

گزارش نمایشگاه حوزه علمیه

مدتی است حوزه علمیه قم طی برگزاری چند نمایشگاه بین المللی (نمایشگاه قرآن، رسانه های دیجیتال، جنگ نرم، نمایشگاه دفاع مقدس و ...) از چهره ی به گفته ی خود ، چند شیطان !!! و چند فتنه گر پرده برداری می کند این "شیطان نمایی" یا به اصطلاح افشاگری، درباره بسیاری از شخصیتهای سرشناس سیاسی، روشنفکران، اساتید و بزرگان جریانهای فکری و معنوی و دگر اندیشان صورت گرفته که از جانب طراحان این نمایشگاهها در حوزه علمیه قم القابی همچون "مفسدان سیاسی " ، "منافقان " و "شیاطین " به آنها داده شده است.

بزرگان جنبش سبز، برخی از مبارزان و زندانیان سیاسی ،روشنفکران دینی، رهبران و معلمان معنوی و همچنین شخصیتهای مطرح جهانی از جمله اهداف مورد حمله طراحان این نمایشگاهها هستند.

دیده بان ادیان و مذاهب در راستای افشای این اقدامات توهین آمیز حوزه علمیه اقدام به گردآوری مجموعه گزارشات مستند و تصویری از این نمایشگاهها نموده که ذیلاً بخش اول آن را به انتشار عمومی میرساند.

برای دانلود گزارش اینجا کلیک کنید.

 

این مجموعه گزارشی است مصور از تخریبهایی که در غالب انتشار کتب متعدد درباره اساتید معنوی بزرگ، و توسط عوامل دایره مذاهب طی سالهای اخیر صورت گرفته است .

برای دانلود گزارش اینجا کلیک کنید

این گزارش چکیده ای مصور از  قسمت 25 سریال سیاسی آرماگدون 4 می باشد که توسط دفتر پژوهشهای موسسه کیهان و برای تخریب چهره دگراندیشان سیاسی و معنوی و نیز چهره های سرشناسی بین المللی ساخته و بارها در صدای و سیمای جمهوری اسلامی پخش شد. قسمت بیست و پنجم این سریال اختصاصا با ایلیا میم ( پیمان فتاحی - رهبر جمعیت ال یاسین) و  پائولو کوئیلو ( نویسنده مشهور معنوی) اختصاص داشت.

برای دانلود گزارش اینجا کلیک کنید.

 این مجموعه مصور حاوی گذری کلی بر سریال سیاسی آرماگدون و تخرییهایی است که طی آن نسبت به چهره های شاخص بین المللی،  دگراندیشان سیاسی و معنوی ، و نیز اساتید مطرح جهان صورت گرفته است.

برای دانلود نسخه گامل گزارش  اینجا کلیک کنید

صفحه1 از2