خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44

برگرفته از نشریه تفکر متعالی شماره 3- تابستان 1384

 "هزاران سال است راز ورزان و باطن گرایان می‌گویند که برای اطلاع از اسرار و ارتباط با ناشناخته ها و من جمله برای با خبر شدن از آینده ، الگوهایی وجود دارد که با تفسیر این الگوها می‌توان تا حدودی ( از کمی تا خیلی ) به نتیجه رسید. الگوهایی كه رازورزان از ملل مختلف ارائه داده اند اختلافات ظاهری زیادی با هم دارند و بسیار متنوع هستند .

مطالعه بیشتر...

برگرفته از نشریه حرکت دهندگان شماره 4و5- زمستان 84

پِريا  ( شباب حسامي )
                              
                                                        
اگر یادتان باشد در شماره هفتم نشریه علم موفقیت ( زمستان 1383 ) مطلبی نوشتم تحت عنوان « لِولِ  یک » و در آنجا به این موضوع اشاره کردم که نشانه ها حكايت از آن دارند كه ضربه‌هاي مهم و توطئه  هوشمندانه اي بر علیه جهان اسلام و به خصوص تشیع در جریان است . در آنجا قرار بر این شد که در فرصت مناسب ، این توطئه را بیشتر توضیح دهم ( البته نه به اين معنا كه خودم از آن باخبرم ) در مقاله بعدي يعني « لِوِل يك و نيم » به موضوع مسجد الاقصي پرداختيم و حالا در این مقاله کوتاه دوباره به آن موضوع بر می‌گردم و تا جایي که امکان اش باشد ، مطلب را باز می‌کنم در آن زمان بر حسب تفکر نشانه شناسی،  این نتیجه حاصل شد که توطئه ایی با مشخصات تقریباً معلوم بر علیه کشور های اسلامی و رأساً شیعیان در جریان است.

مطالعه بیشتر...

برگرفته از نشریه تفکر متعالی شماره 4- بهار 1385

(فرازهایی از دفتر دوم- قسمت اول)

توضیح:
به مناسبت سال پیامبر اعظم بر آن شدیم تا قدمی را در جهت شناخت شناساندن هر چه بیشتر پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) برداریم. از این شماره متون شاخصی را در ارتباط با این موضوع، به نظر خوانندگان می رسانیم. در این شماره و به عنوان فتح الباب، بخشی از متن تفسیر «بسم الله الرحمن الرحیم» که برگرفته از سخنرانی های «ا.م.ر» می باشد را آورده ایم با این فرض که رابطه بسم الله الرحمن الرحیم با شخصیت پیامبر اعظم خدا حضرت محمد (ص)، برای خوانندگان اهل فکر، روشن است.

مطالعه بیشتر...

برگرفته از نشریه تفکر متعالی شماره 4- بهار 1385

 سال گذشته در يك جلسة سخنراني بعنوان مستمع حضور داشتم . در قسمتي از صحبت ، سخنران به موضوع قرباني اشاره كرد . مضمون كلي جمله اين بود كه براي بدست آوردن هر چيزي بايد قرباني داد ، قرباني داده شده مي بايست متناسب با نوع و اندازة خواستة انتخابي باشد . او همچنين به انواع مختلف قرباني ها ، دلبستگي ها ، وابستگي ها و تمايلات اشاره كرد. قرباني هاي اوليه مانند گاو و گوسفند و نيز قرباني هاي بزرگ تر مانند نفس و روح .

مطالعه بیشتر...

برگرفته از نشریه تفکر متعالی شماره 3- زمستان 1384

تفکر  ژنتيكی[1] _  ژ ن استراتژ ی [2] ( تفکر بر اساس الگوهای  ژ نی و رفتار  ژ ن ها )
 رابطه يک رئيس ( رهبر ) و مدير چگونه می تواند باشد ؟ فرض کنيد شما برای مسئوليتی که به عهده خود داريد به يکی از هوشمندانه ترين اقدامات ممکن يعنی « تکثير خود » ( چيزی که اين روز ها بين دوستان خودمان شديداً رواج دارد و  اكيدًا توصيه شده ) دست می زنيد. بعد از مدتي ، يک نفر ديگر به سيستم شما اضافه شده است که مشابه ( يا عين ) شماست. حالا نقش شما در اين سيستم چه می تواند باشد ؟ اين اتفاق ممکن است بين هر رئيس و مديری بيفتد. بگذاريد جواب را از  ژ ن های بدنمان برسيم و ببينيم اين مسئله را بر اساس کدام استراتژ ی حل می کنند.

مطالعه بیشتر...