خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44

(قسمت اول)

به روایت ال یاسین

مخاطبان تعالیم استاد از همۀ اقشار مردم بودند... اما مهمترین مخاطبان، جوانان و دانشجویان و اهالی فکر و فرهنگ و دانشگاهیان بودند. خود اینها هم سه طیف هستند. یک طیف عمومی که صرفاً به سخنرانی‌های عمومی می‌آیند. هر جا که فراخوان می‌شدند، می‌آمدند و غالباً برای ادامۀ تعالیم از کوششی دریغ نمی کردند. طیف کوچکتر، فعالان بودند.

مطالعه بیشتر...

با عمومیت یافتن دوره های سخنرانی استاد ایلیا و وارد شدن برخی شاگردان و شرکت‌کنندگان دوره‌های سخنرانی به فعالیتهای تحقیقاتی، علاقمندان تصمیم گرفتند برای پیشرفت بهتر کارهای تحقیقاتی و مطالعاتی و همچنین قانونمند ساختن فعالیتها، موسساتی را به ثبت برسانند.

مطالعه بیشتر...

نشر کتب

«تعالیم حق» برای افراد اهل عرفان و معنویت، ناشری نام آشناست. این نشر سه سال است که به جرم ناگفته ارتباط با استاد ایلیا از شرکت در نمایشگاه کتاب محروم مانده و با وجود عدم تخلف، در تمدید پروانه انتشار نیز با مشکل مواجه است.

مطالعه بیشتر...

 

این نشریات غالباً توسط عده ای علاقمند و محقق تاسیس شد که به دلیل آشنایی با تفکرات و نقطه نظرات استاد ایلیا، خواستار راهنمایی و حضور ایشان در نشریه بودند.

مطالعه بیشتر...

به روایت ال یاسین

این داستان ها شامل مجموعه ای است كه بر اساس رؤیاهای بنیادی و نمادهای اسطوره ای شكل گرفته و هر كدام از داستان ها علاوه بر مفاهیم پایه و مشترك، نظیر تسلیم و خدمت به خداوند، عشق الهی، توجه به خداوند

مطالعه بیشتر...

ین داستان بر اساس برداشت‌هایی از تمثیل باغبان الهی از بیانات ایلیا "میم" و با نگاهی به برخی از زوایای تعالیم ایشان درباره‌ی مواجهه با نفس شیطانی نوشته شده است.

مطالعه بیشتر...

این کتاب شرحی است از واقعیت زندگی انسان که بر اساس تمثیلی از " ا. م. رام الله " شکل گرفته است. 

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از2