رشد سریع پایگاه‌های اینترنتی به عنوان یکی از نافذترین و جامع‌ترین رسانه‌های خبری و ارتباطی، از مهترین دستاوردهای تکنولوژی ارتباطات در سال‌های اخیر است؛ از جمله شبکه‌های مختلف اجتماعی اینترنتی که روند تبادل اطلاعات، اخبار و دیدگاه‌های گوناگون بین عموم مردم را به سرعت باورنکردنی رسانده اند. در کنار مزایای فراوان این پیشرفت، متأسفانه گستردگی کمّی این فناوری باعث می‌شود که در بسیاری مواقع دسترسی به اطلاعات موثق و مطمئن مشکل شود چرا که برخی از معاندان با حقیقت، از این ابزار برای تحریف یا جعل اخبار استفاده می‌کنند. به همین دلیل در هر ساختاری، برای اطمینان از دسترسی مخاطبان به اطلاعات کامل و درست از منابع موثق ، نیاز به راه‌اندازی و فعال نمودن پایگاه‌های اطلاع‌رسانی معتبر و تخصصی ضروری می‌نماید. در همین راستا حامیان معلم بزرگ تفکر و علوم باطنی «استاد ایلیا میم رام الله» در خارج از کشور بعد از راه‌اندازی اولین و جامع‌ترین پایگاه اینترنتی برای ارائه آموزه ها، فیلمها، گزارشات و سخنرانی های استاد ایلیا، اقدام به راه‌اندازی سایت خبری "انعکاس" نمودند. این پایگاه خبری، در بردارنده کلیه اخبار و اطلاعات به روز شده، در باره جمعیت ال یاسین، فعالیت‌ها و برخوردهای صورت گرفته با آن می‌باشد. ضرورت فعال‌سازی این پایگاه در شرایط کنونی پیشگیری از اقدامات دو گروه است، یکی مغرضان که نیت انحراف اذهان عمومی و پیروان، از اخبار و اطلاعات موثق در باره جمعیت را دنبال می‌کنند، و دیگری ناآگاهان که از سر ناآگاهی ممکن است به دام بازی‌های جنگ روانی افتاده و به انتشار اخبار و شایعات کذب دامن بزنند.
بديهي است اخبار و گزارشاتي که در مورد جمعیت ال یاسین و به نام این سایت منتشر مي شود تنها در صورت موجود بودن در اين وب سايت معتبر خواهد بود، لذا در صورتي که مطالب منتشر شده با نام اين مجموعه، در سايت موجود نباشد از درجه اعتبار ساقط و جعل و شايعه محسوب مي شود.
لازم به به ذکر است که در صورت تغيير آدرس (به دليل مسدود شدن)، آدرس جديد از طریق خبرنامه سایت به اطلاع اعضا خواهد رسید، لذا توصيه مي شود تا قبل از مسدود شدن سايت براي عضویت و ثبت نام برای دریافت خبرنامه اقدام فرماييد.

به اشتراک گذاری این مطلب

DeliciousDiggFacebookGoogle BookmarksBalatarinTechnoratiTwitterLinkedIn