خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44

از طریق بسم الله الرحمن الرحیم می تواند همۀ ادیان و فرهنگ ها و تمدن ها را به یکدیگر پیوند زد...

 برگرفته از تعالیم؛ به روایت ال یاسین

 

«از طریق بسم الله الرحمن الرحیم می تواند همۀ ادیان و فرهنگ ها و تمدن ها را به یکدیگر پیوند زد . بسم الله الرحمن الرحیم قادر است پیوند گاه همۀ تمدن ها باشد. این رویای بزرگ و کامل است برای آیندۀ تمدن های بشری.»

مطالعه بیشتر...

لااله الاالله؛ نظریۀ بنیادی زیستن

(قسمت اول)

همۀ چیزهای انكارشدنی را انكار كن تا به آنچه انكارنشدنی است نائل شوی. زیرا تا همۀ سایه‌ها را منكر نشوی، آفتاب را تجربه نخواهی كرد. تا همۀ خدایان دروغین را رد نكنی، خداوند حقیقی را قبول نخواهی كرد. لااله. هیچ خدایی نیست الا الله. نمی‌توانی بگویی خداپرستم مگر آنكه همۀ بتهای زندگی ات را شكسته باشی. بت پول، مقام‌، شهرت، شهوت و حتی بت خانواده، همسر، فرزند، برادر و خواهر. بت دنیا.

مطالعه بیشتر...

به روایت ال یاسین

 یكی از وظایف من در طول سالهایی كه با استاد ایلیا «میم» بوده ام جمع بندی بعضی از نظریه‌ها و دكترین‌های ایشان در زمینه‌های مختلف است.[1] من سالها در زمینه نظریه پردازی و بررسی نظریه‌های مختلف در انواع موضوعات گوناگون تحقیق كرده ام و تا حد قابل توجهی با این حیطه آشنایی دارم.

مطالعه بیشتر...

یكی از ابعاد تعلیمات استاد ایلیا «میم» ؛ ارائه بینش‌ها و نظریه‌های بنیادی است. بینش‌هایی اساسی كه توسط آن می‌توان به مسائل مختلف انسان پاسخ داد و روشهای بدیعی برای پرداختن به پرسشهای اساسی انسان ارائه كرد.

مطالعه بیشتر...

برگرفته از کتاب آمین جلد اول- زندگینامه ایلیا رام الله

 

اعمال و رفتار و گفتار انسان، انعکاس اندیشه‌های اوست و اندیشه، محصول بینش‌ها و بینش‌ها تابع نوع نگرش‌ها یا بنیادهای بینشی ماست. پس برای آنکه کسی را بشناسیم اگر بتوانیم به بنیادهای بینشی او که عمیق‌تر از بینش‌ها و اندیشه‌های اوست نگاه کنیم، راه کوتاه تری را انتخاب کرده ایم. 

مطالعه بیشتر...

برخی از آثار توقیف شده ایلیا «میم»‌ رام الله 

مکتوباتی از سن 12 سالگی تا 33 سالگی

 

 تفکر متعالی و روش های تفکر خلاق (شامل آموزش روش های سی و شش گانه تفکر (

 فرمول های تفکری و نرم افزارهای ذهنی(شامل بیش از هفتصد فرمول ذهنی برای اجرای امور مختلف)

مطالعه بیشتر...

 سخنرانی‌های استاد ایلیا

از زمان اغاز تعالیم عمومی استاد ایلیا در سن 23 سالگی تا سال 1384، صدها جلسه سخنرانی با حضور ایشان برگزار شد. عمده این جلسات در فرهنگسراها، مكانهای فرهنگی و‌ سالنهای اجتماعات بر گزار شده و در سالهای اخیر به دلیل افزایش چشمگیر تعداد دوستداران و علاقمندان استاد،

مطالعه بیشتر...

از کارهای ارزشمند استاد ایلیا در طول سالهای گذشته، فعال سازی صدها جوان در عرصه تحقیقات و مطالعات بوده است. ایشان با طرح موضوعات نوین و جذاب تحقیقاتی و بازگشایی زوایا و نشان داده چهره‌ای جدید از موضوعاتی که شکلی تکراری به خود گرفته‌اند، جوانان بسیاری را از دانشجویان و محققان و حتی کسانی که کاملاً با حیطه مطالعه و تحقیق ناآشنا بودند، با جهان کنکاش و جستجو آشنا کردند.

مطالعه بیشتر...