خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44

(قسمت سوم)

به روایت یكی از شاگردان قدیمی ایلیا میم

بعنوان كسی كه در جای جای زندگی ایلیا حضور داشته است می‌خواهم مروری سریع داشته باشم از زندگی او؛ البته نه از همۀ زندگی او بلكه از موضوعاتی كاملاً ظاهری كه اتفاقاً تا امروز مورد بررسی قرار نگرفته است. این مرور سریع گاهشماری است هر چند بسیار ناقص.

مطالعه بیشتر...

علم تفكر زیرساخت اصلی دانایی و هوشمندی انسان است. از این رهگذر، می‏توان آنرا به فرمؤل ژنتیكی دانایی تعبیر كرد. بعبارتی اندازه و ویژگی‏های دانایی افراد ارتباط مستقیمی با ویژگی‏ها و روش‏های تفكر آنها دارد. به همان اندازه كه تكنولژی، در تأمین خواسته‏های انسان و تغییر كیفیت آنها نقش داشته است علم تفكر (جدا از اندازه اطلاعات) می‏تواند در تحقق هوشمندی و آگاهی انسان مؤثر باشد.

مطالعه بیشتر...

یكی از نیازهایی كه در میان شاگردان و دوستداران استاد فتاح (پیمان فتاحی) بصورت محسوسی خودنمایی می‏كند پاسخ به این سؤال است كه او كیست؟ با توجه به فقدان اخبار موثق و مستند در اینباره و بروز شایعات مختلف، و همچنین ضرورت ارائه شناختی صحیح در این مقطع، بر آن شدیم تا برخی از اخبار موجود مربوط به او را تا جایی كه امكان بیان آن وجود دارد در دسترس دوستداران قرار دهیم.

مطالعه بیشتر...

این متن برگرفته از کتاب زندگی نامه استاد (آمین 1- ایلیا ؛ خدا با من است ) می باشد که شامل متون پیاده سازی شده از فیلمهای مستند زندگی نامه استاد یا خاطرات همراهان قدیمی ایشان می باشد

مطالعه بیشتر...

در مقابل نتایج و مشاهدات مثبت، نظریات متضادی وجود دارد که حاکی از موضع‏گیری‏های منفی طیف های خاصی از مردم  می‏باشد. این اظهارنظرها عمدتاً بصورت بسیار بدبینانه بیان شده‏اند. دشمنان ایلیا بارها سعی کرده‏اند به هر صورت ممکن و با توسل به دروغ‏ها، تهمت‏ها، جوسازی‏ها، جعلیّات و شایعه‏سازی و تبلیغ مسموم او را تخریب و ترور معنوی کنند.

مطالعه بیشتر...

در سال 1386 یكی از نهادهای مرموز امنیتی برای تخریب ایلیا «میم» و بی اعتبار سازی او در سطح جامعه به روش قدیمی و تجربه شدۀ تحریف و مونتاژ متوسل شد.

مطالعه بیشتر...

یكی از كارهای عمده ایلیا در طول چندین سال، پرستاری از مادرش بود. عمده این پرستاری را خود او انجام می‌داد اما از وقتی ازدواج كرد، این كار را با كمك همسرش انجام می‌داد.

مطالعه بیشتر...

شایعات منفی و تخریبی دشمنان خود خوانده، كه بر فرد من متمركز بود توانست بعضی از افراط گری های جنون آمیز را كاهش دهد... بعد از سال 1382 هم حملات تخریبی از جانب بعضی افراد و مراكز در بارۀ بنده قوت بیشتری پیدا كرد كه همین ها هم باعث تشدید موضع بعضی از دوستان و به میان آمدن آنها برای دفاع شد...

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از5