خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44

چیزی که همیشه و بیش از همۀ کارهای دیگر مرا به خود مشغول كرده بود موضوع تسلیم الهی و خدمتگزاری به خدا بود. از کودکی و در همۀ کلام خدا متوجه شدم که اصلی ترین و تنها کاری که باید انسان انجام دهد تسلیم است و اولین تجسم تسلیم، خدمتگزاری است. تسلیم بودن تنها راهی بود که برای پیوستن به خداوند و اتصال به بی نهایت در دسترس بود. غیر از این راه دیگری در اندیشه هایم و در آنچه از قرآن و احادیث و کلام مقدسین می دانستم وجود نداشت. برایم تسلیم به معنای همۀ خوبی ها، همۀ رستگاری، همۀ خوشبختی و همۀ خدا بود...

مطالعه بیشتر...

خداوند نجات است و نجات دهنده تنها خداست
تفسیر لااله الا الله
(جلسه دوم)


لااله الاالله می گوید نجات خداست. نجات دهنده فقط خداست نه جز خدا. نجات از همۀ بدیها، نجات از همۀ سختی ها، نجات از همۀ مرگ ها و بیماری ها، نجات از بدبختی ها و نادانی ها فقط و فقط خداست نه غیر خدا، نجات دهنده هم خداست.

مطالعه بیشتر...

س - استاد، چه چیزهایی را به مردم بگوییم و چه چیزهایی را نگوییم؟
 ج - با مردم به زبان و به شیوه‏ی خودشان سخن بگویید و رابطه داشته باشید. هر چیزی که موجب نزدیک شدن به خداوند و بازگشت به او می‏شود، گفتنش نه تنها اشکالی ندارد بلکه لازم است.

مطالعه بیشتر...

  • در حضور الهی، عاشقانه زندگی کنید.
  •  خدا را در روح خود، دریابید.
  •  براساس حقیقت یگانه زندگی کنید و تسلیم جریان حقیقت باشید.

    مطالعه بیشتر...

س - بعد از مدتها آشنایی با شما من مطمئنم که شما بسادگی می‏توانید بینش و دیدگاه انسان را دگرگون کنید، ذهن و هوشیاری آدم را متحول کنید، اندیشه‏ها را تغییر دهید، اراده‏ی آدم را عوض کنید و دل و قلب انسان را زیر و رو کنید و کاملترین و بهترین پاسخ را به سؤالات بدهید. به نظر من روش تفکر شما استثنایی و خارق‏العاده است و منطق شما بی‏همتا و بسیار انعطاف‏پذیر.

مطالعه بیشتر...