از امروز 19-3-88، جمعی از نمایندگان اعضای شورای عمومی جمعیت ال یاسین در اعتراض به بیش از 11 ماه حبس در سلول انفرادی و شکنجه های جسمی و روحی استاد ایلیا (پیمان فتاحی)

مطالعه بیشتر...

روز گذشته ۱۶/۳/۸۸ دایره مذاهب وزارت اطلاعات، خانم شباب حسامی نویسنده و سردبیر و همسر استاد ایلیا  را طی یک اقدام فریبکارانه، به بهانه اجازه ملاقات با همسر خود به دادگاه انقلاب فراخوانده و سپس دستگیر کردند.

مطالعه بیشتر...

پیگیری کانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسین از وضعیت ایلیاهو، کودک چهار ساله استاد ایلیا نشان می دهد بنا بر نظر چند تن از روانپزشکان اطفال، مشکل او اضطراب جدایی یا separate anxiety تشخیص داده شده و وضعیت روحی او بسیار بحرانی است. 

مطالعه بیشتر...

تهاجم مافیای رسانه ای علیه استاد ایلیا با با آوردن نام ایشان در کنار عبدالمالک ریگی وارد فاز جدیدی شد. در حالی که فعالیتهای جمعیت ال یاسین و استاد ایلیا همواره فرهنگی بوده و هیچ گاه سمت و سوی سیاسی نداشته است،

مطالعه بیشتر...

در تاریخ 17/1/88 طی تماس تلفنی دایره مذاهب وزارت اطلاعات با خانم شباب حسامی (همسر استاد ایلیا) به ایشان گفته می شود که برای ملاقات همسر خود فقط تا یک ساعت فرصت دارید که خود را به زندان اوین برسانید.

مطالعه بیشتر...


پیمان فتاحی (استاد ایلیا) در جلسه دادگاهی که در مورخ 27 اردیبهشت ماه برگزار گردید، در مقابل چشم شاهدان،‌ دچار حالت تهوع و استفراغ خونی شد.

مطالعه بیشتر...

بر اساس آخرین اخبار رسیده از وضعیت خانواده رهبر جوان جمعیت ال یاسین، حال فرزند ایشان نامساعد گزارش شده است. «ایلیاهو» کودک چهار ساله استاد ایلیا (پیمان فتاحی)،

مطالعه بیشتر...

امروز 27-2-88 پس از چهارماه بازداشت غیر قانونی و شکنجه های شدید جسمی و روحی،‌ قرار بازداشت استاد ایلیا (پیمان فتاحی) بدون هیچ دلیل قانونی به مدت دوماه دیگر تمدید شد. در یكی از اظهارات تهدید گونه از بازجویان شنیده شده كه: "چون هیچ مدرک جرمی از او نداریم ممكن است از قاضی بخواهیم آنقدر وثیقه اش را سنگین بزند كه توان تامین آنرا نداشته باشد یا از قاضی بخواهیم اتهامات جدیدتری را تفهیم اش كند."

مطالعه بیشتر...

ا توجه به اخبار رسیده شب گذشته خانم شباب حسامی (پریا) همسر استاد ایلیا (پیمان فتاحی) به دلیل عوارض ناشی از بازجویی های مکرر و فشارهای عصبی ناشی از بازداشت همسر و خواهرشان در بیمارستان بستری شد.

مطالعه بیشتر...

نامه سرگشاده به دكتر محمود احمدی نژاد
آقای احمدی نژاد؛
وقتی شما به ریاست جمهوری رسیدید ما درباره شما پیشداوری خاصی نكردیم و منتظر ماندیم كه اقدامات شما ملاك نظراتمان درباره شما باشد.

مطالعه بیشتر...

شکنجه های شدید جسمی و روانی رهبر جمعیت ال یاسین، استاد ایلیا

استاد ایلیا «میم» (پیمان فتاحی)، معلم بزرگ تفكر و بنیانگذار جمعیت بزرگ ال یاسین، روز یكشنبه 28/7/87 به دفتر پیگیری وزارت اطلاعات احضارشده و به شكلی وحشیانه، مورد هجوم ماموران دایره مذاهب اطلاعات قرار گرفت. این تهاجم مغول وار كه با مشت و لگد وشكنجه با باتوم و شوكرالكتریكی همراه بود، احساسات شاگردان و حامیان استاد ایلیا را برانگیخته است.

مطالعه بیشتر...

بامداد امروز 14-2-88 پلاکاردهایی با شعار «ایلیا را آزاد کنید» در نقاط متعددی از بزرگراه ها و خیابان های سطح تهران رویت گردید. شاگردان استاد ایلیا(پیمان فتاحی) به مناسبت هفته بزرگداشت معلم،

مطالعه بیشتر...

ترور شخصیت پیمان فتاحی(استاد فتاح) در رسانه های وابسته

پس از بازداشت پیمان فتاحی، رهبر جوان و استاد 34 ساله ای که مسئولیت جمعیت آل یاسین (بزرگترین NGO در خاورمیانه) را به عهده دارد، ترور شخصیت وی در ادامه جنگ روانی ایجاد شده به منظور توجیه دستگیری او، در سایتها و وبلاگهای وابسته به وزارت اطلاعات شدت گرفت.

مطالعه بیشتر...

صفحه7 از7