اتهام من هم شبیه بیشتر زندانی های زندان 209 اوین اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام است اما من هم شبیه بیشتر كسانی كه با اینطور اتهامی روبرو می شوند هیچ وقت متوجه نشدم كه چه وقت چنین کاری مرتكب شده ام.

مطالعه بیشتر...

روز دوشنبه، مورخ 21 دیماه 1388، برای نخستین‌بار بخش کوتاهی از فیلم‌های سخنرانی استاد ایلیا (پیمان فتاحی) در سالن ورزشی شهید شیرودی و حیدرنیا، در برنامه «ضربان» از شبکه سوم سیما پخش شد.

مطالعه بیشتر...

بعد از سه ماه ممنوع الملاقات بودن استاد ایلیا (پیمان فتاحی) و تلاشهای آقای اولیایی فر وکیل پرونده و همسر استاد ایلیا برای ملاقات فرزند بیمارش با پدر، در نهایت در تاریخ 7-2-88 قاضی حداد دستور این ملاقات را صادر کرد اما به دلیل توافقات پنهان میان بازجویان پرونده و منشی دادگاه،

مطالعه بیشتر...


فرقه امنیتی دایره مذاهب (قسمت یکم)

و ما لهم به من علم ان ینبعون الا الظن وان الظن لایعنی من الحق شیئا

آنها بدون علم چنین چیزهایی می‌گویند و تنها از گمان خود پیروی می‌کنند و گمان هرگز انسان ها را در شناخت حقیقت یاری نمی‌دهد (سوره نجم ایه 28)

مطالعه بیشتر...

در طی چهارسال گذشته، طبق آمار اعلام شده از طرف سازمانهای بین المللی حقوق بشر و منابع معتبر دیگر اقلیتهای مذهبی، جمع های معنوی، تشکل های مختلف دانشجویی، کارگری، زنان و دگر اندیشان که بیشتر از دسته روزنامه نگاران،اهل قلم و وبلاگ نویس ها هستند،

مطالعه بیشتر...

بنا بر آخرین اخبار رسیده، در تاریخ 23 آبان ماه دادگاه خانم ماندانا عسگری برگزار خواهد شد.

خانم ماندانا عسگری گرافیست نشریه توقیف شده «علم موفقیت» و از اعضای هیئت تحریریه نشریه «اخبار كودكانه» است.

مطالعه بیشتر...

آخرین اخبار از وضعیت زندانیان امنیتی حاکی از آن است که بازداشت شدگان ناآرامی های روزهای گذشته هم اینک تحت فشار های بسیار شدیدی برای ضبط فیلم های اعتراف هستند. گفته می شود قرار است بازداشت شدگان در یک  سناریوی از پیش تعیین شده به طرح براندازی نرم نظام با الگوی انقلاب مخملی (همانطور که پیش از این نیز بارها دیده شده است) اعتراف نموده و از این فیلم ها برای پخش در رسانه ملی استفاده شود.

مطالعه بیشتر...

مدرك سازی در زندان

«در سلول كاغذها و دفترهایی می دادند و من هم چیزهایی در آنها می نوشتم. چیزهایی كه خودم می خواستم، چیزهایی كه آنها می خواستند یا سوال كرده بودند و قسمتهایی از كتاب را.

مطالعه بیشتر...

دایره مذاهب وزارت اطلاعات دولت آقای محمود احمدی نژاد از سال 1385 فشارهای شدید و خشونت آمیزی را برجمعیت فرهنگی- معنوی ال یاسین مانند دیگر جمع های دگر اندیش، اقلیتهای مذهبی و معنوی وارد کرده است.

مطالعه بیشتر...

اعتصاب کنندگان جمعیت ال یاسین در آرامگاه آیت الله خمینی، به نقل از شاهدان عینی اعلام کردند بمب گذاری انتحاری عصر دیروز توسط  فردی انجام شده که با پوشیدن لباس خادمین آنجا قصد ورود به داخل حرم را داشته و بمب همراه خود را در کفشداری حرم، درست در چند قدمی محل اعتصاب کنندگان جمعیت ال یاسین منفجر کرده است. در این حادثه فرد بمب گذار کشته و چند نفر دیگر زخمی شده اند.

مطالعه بیشتر...

در تاریخ ۲۴تیر ۱۳۸۸ (July, 15 2009)، سخنگوی خارج از کشور جمعیت فرهنگی_معنوی ال یاسین؛ یلدا نورشاهی، ضمن اشاره به نشراکاذیب علیه استاد ایلیا در تیر ماه 1388 توسط روزنامه کیهان به نقش فعال این رسانه در ترور شخصیت رهبران فکری و معنوی جامعه در سالهای اخیر اشاره کرد.

مطالعه بیشتر...

روابط عمومی کانون حقوق بشر و روابط بین الملل ال یاسین (آیا) اعلام کرد پس از درز اخبار شکنجه وسیع فیزیکی استاد ایلیا به بیرون از بازداشتگاه اوین و تایید صحت آن از چند طریق، ضرورت بررسی دقیق وضعیت جسمانی و معاینه پزشکی استاد ایلیا بیش از هر زمان دیگری روشن شده است.

مطالعه بیشتر...

بنام حقیقت و آزادی

 با گذشت دو سال و نیم از شدت یافتن توطئه‌ها بر علیه استاد ایلیا رام الله (پیمان فتاحی) و یكسال از زندان انفرادی استاد  در بند امنیتی 209، ما اعضای جمعیت ال یاسین اعلام میكنیم كه از این پس فاز جدیدی از برنامه خود را در روشنگری حقایق درباره استاد ایلیا، معرفی جهانی استاد و تعلیمات ایشان و افشاگری ظلمهای دایره مذاهب نسبت به استاد و جمعیت الیاسین خواهیم گشود.

مطالعه بیشتر...