خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44

این مجموعه گزارشی است مصور از تخریبهایی که در غالب انتشار کتب متعدد درباره اساتید معنوی بزرگ، و توسط عوامل دایره مذاهب طی سالهای اخیر صورت گرفته است .

برای دانلود گزارش اینجا کلیک کنید

این گزارش چکیده ای مصور از  قسمت 25 سریال سیاسی آرماگدون 4 می باشد که توسط دفتر پژوهشهای موسسه کیهان و برای تخریب چهره دگراندیشان سیاسی و معنوی و نیز چهره های سرشناسی بین المللی ساخته و بارها در صدای و سیمای جمهوری اسلامی پخش شد. قسمت بیست و پنجم این سریال اختصاصا با ایلیا میم ( پیمان فتاحی - رهبر جمعیت ال یاسین) و  پائولو کوئیلو ( نویسنده مشهور معنوی) اختصاص داشت.

برای دانلود گزارش اینجا کلیک کنید.

روزگذشته سوم آبان ماه استاد ایلیا (پیمان فتاحی ) به همراه دو تن از همراهان ، مرتضی رسولیان و امیررضاالماسیان (از اعضاء و محققان انجمن متفکران و محققان ایران) برای چهارمین بار متوالی طی 4 سال گذشته دستگیر شد.

مطالعه بیشتر...

این مجموعه مصور حاوی گذری کلی بر سریال سیاسی آرماگدون و تخرییهایی است که طی آن نسبت به چهره های شاخص بین المللی،  دگراندیشان سیاسی و معنوی ، و نیز اساتید مطرح جهان صورت گرفته است.

برای دانلود اینجا کلیک کنید

مطالعه بیشتر...

این تهاجم، مدت کوتاهی بعد از تهاجم سازمان تبلیغات اسلامی، در نمایشگاه بین المللی جنگ نرم انجام شده و در قالب فیلمی به نام آرماگدون 4 (نبرد آخر زمان؛ نبرد جهانی و نهایی خیر و شر از دیدگاه مسیحیان و یهودیان) صورت می گیرد.

مطالعه بیشتر...

این مجموعه، بخش دوم از گزارشی مصور درباره سریال سیاسی آرماگدون 4 است که با برنامه ریزی دفتر پژوهشهای موسسه کیهان ، و برای تخریب چهره دگراندیشان معنوی و چهره های سرشناس سیاسی  و بین المللی تولید و چندین بار از صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شد.

 

برای دانلود گزارش اینجا کلیک کنید

موج تازه تخریب شخصیتی و ترور روانی استاد ایلیا «میم»، اداره مبارزه با ادیان و جمعیت های معنوی، بعد از دستگیری استاد، ‌از طرق مختلف و من جمله از طریق اینترنت و رسانه ها تلاش همه جانبه ای را برای این تخریب و ترور به راه انداخته است.

مطالعه بیشتر...

مطالعه بیشتر...

در پی چهارمین دستگیری استاد ایلیا «میم» (پیمان فتاحی)  رهبر جمعیت ال یاسین و ریاست انجمن متفکران و محققان، و در پاسخی به توهین های صورت گرفته اخیر توسط عوامل منتسب به دایره مذاهب  اولین شماره از ویژه نامه اختصاصی انعکاس در معرفی ایلیا میم به انتشار عمومی رسید. 

برای دانلود ویژه نامه اینجا کلیک کنید. 

ملاقات اجباری با عوامل نفوذی؛ در دستگاه تفتیش عقاید ایران

سالهاست که شاهد بوده ایم، یکی از متداولترین محصولات دستگاه امنیتی ایران برای تخریب شخصیت های محبوب اجتماعی و دگراندیشان دربند، فیلم های فرمایشی ِاعترافات دروغین و شهادت های تحت فشار بوده است. یکی از الگوهای تهیه ی این فیلم ها، استفاده از افرادی است که پیش تر توسط جلادان اندیشه ، شستشوی مغزی شده و تحت عنوان "نادمان" و "از دام رها شدگان" با دایره مذاهب وزارت اطلاعات همکاری می کنند. این افراد عمدتا با شرکت در میزگردهای فرمایشی و مصاحبه های نمایشی در صدا و سیما،  به تخریب گسترده ی چهره های شاخص دست می زنند تا با القای اخبار کذب به اذهان عمومی، شرایط طالبان مذهبی ایران را در برخورد هر چه خشن تر برای حذف فیزیکی قربانیان این دستگاه تفتیش عقاید مهیا كنند.

مطالعه بیشتر...

مطالعه بیشتر...

اطلاعیه شماره 10

بنام حقیقت

بدینوسیله به اطلاع می رسانیم که استاد ایلیا «میم» (پیمان فتاحی) رهبر جمعیت ال یاسین و ریاست انجمن متفکران و محققان ایران، بهمراه دو تن دیگر از اعضای دستگیر شده انجمن (مرتضی رسولیان و امیررضا الماسیان)، به اتهام تبلیغ علیه نظام به بند 209 زندان اوین منتقل شده اند. خبرهای تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

شورای سخنگویی جمعیت ال یاسین

6 آبانماه 1391

در همین ارتباط :

ایلیا میم رهبر جمعیت ال یاسین و ریاست انجمن متفکران و محققان ایران برای چهارمین بار بازداشت شد

برخی از اخبار شنیده شده از بند ۲۰۹ اوین، حكایت از وجود یك بولتن مونتاژی (فیلم) درباره استاد ایلیا دارد كه بیشترین نقطه تكیه دایره مذاهب در این پرونده است. اظهارات جسته گریخته بازجویان درباره این بولتن و كاربردهای آن شنیدنی است. گزیده ای از این اظهارات در ادامه مطلب برای اطلاع عمومی ارائه شده است:

مطالعه بیشتر...

هوالحي

                                                              
تاکتیک ها و ضد تاکتیک ها (قسمت اول)
1- استراتژي هاي دايرۀ مذاهب عبارتي است كه زياد آن را مي شنويم. لطفاً در بارۀ اين استراتژي ها توضيح دهيد.
  دايرۀ مذاهب يك هدف كلي دارد. نابودي الياس و اِل ياسين؛ و بصورت كلي نابودي همۀ جريانهاي معنوي، فرهنگي يا مذهبي كه خارج از ايدئولوژي شيطاني و طالباني دايرۀ مذاهب قرار دارند كه طبعاً تخريب رهبران آنها اولويت اول است.
اما دايرۀ مذاهب براي رسيدن به اين هدف از تاكتيكها و رويكردهاي مختلفي استفاده مي كند كه بعضي از آنها را در اينجا مي گويم:

مطالعه بیشتر...

به نام خداوند جان و خرد

مرکز پژوهش های علمی انجمن حرفه ای متفکران و محققان
این مرکز توسط تعدادی از شاگردان استاد ایلیا که در خارج از کشور اقامت دارند شکل گرفته است و قصد اصلی آن انجام برنامه های مطالعاتی و تحقیقاتی در زمینه دانش تفکر و معرفی تفکر متعالی بر اساس تحقیقات علمی و مشاهدات تجربی است.

مطالعه بیشتر...