خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44

    
وزارت امور خارجه آمریکا طی گزارش سالانه خود پیرامون آزادهای مذهبی(1) گفته است که مسئولان دولتی بسیاری از کشورهای جهان از مجازات مصونند و به رغم تضییع حقوق مذهبی شهروندان کشورهایشان و محدود کردن اقلیتهای دینی، خود مورد بازخواست یا محاکمه قرار نمی گیرند و ایران در میان سه کشوری است که این حقوق مذهبی به شدت پایمال می شود.

مطالعه بیشتر...


بنام حقیقت

حکاکی دریافت ها و رویاهای بزرگ یکی از آموزه های فرعی در هنر رویابینی الاهیسم است. خلاصه اش این است که ما رویاهای بزرگی که برای زندگی خود داریم یا رویاهای بزرگی که در عالم رویا دیده ایم بر پیکر زندگی خود حکاکی و نقاشی می کنیم. حکاکی می تواند بر جسم باشد یا بر اشیایی که غالباً با آنها مواجه هستیم.

مطالعه بیشتر...

مونتاژ، تحریف، اختلاف افکنی، شایعه سازی

یکی دیگر از حقه های امنیتی، ایجاد تردید در بارۀ حکومتی بودن افراد است. کاری که با بسیاری از فعالان جامعه مدنی انجام شده است. از منابع ظاهراً غیر حکومتی نقل های مشکوکی می شود (با یا بدون اسناد جعلی) در بارۀ نفوذی و حکومتی بودن افرادی که سوژه های امنیتی محسوب می شوند. نزدیکترین نمونه های اعمال این حقه اطلاعاتی را بر اکبر گنجی، علی افشاری، محسن سازگارا، مجتبی واحدی، مهدی خزعلی، نوری زاد به یاد داریم.

مطالعه بیشتر...

ماهها قبل از هک شدن و تجاوزهای سربازان گمنام! به پایگاههای اینترنتی BBC و کارمندان آن، فیس بوک اینجانب (نهال باقری) مورد هک و تعرض سربازان گمنام! قرار گرفت و مطالبی کذب و سخیف از زبان من بعنوان سخنگو و دبیر اجرایی انجمن متفکران و محققان آزاد به همۀ کسانی که به نحوی مرا می شناختند و حتی به بسیاری از پایگاههای منتقدان نظام! که هیچگونه ارتباط دوستی یا حتی دشمنی هم بین ما نبود، ارسال شد.

مطالعه بیشتر...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 احضار مجدد شاگردان ایلیا (استاد فتاح) به دفتر دایره ادیان و مذاهب اطلاعات

ساعتی پیش خبر رسید که برای چندمین بار تعدادی از پیروان و شاگردان ایلیا «میم» (مدرس عالی تفکر و مسئول انجمن متفکران و محققان آزاد [ام و ما] ) طی روز گذشته، همزمان، به نهاد امنیتی دایره ادیان و مذاهب و نیز به ادارۀ اطلاعات نیروی انتظامی احضار و مورد بازجویی قرار گرفتند. مرتضی رسولیان، مجید تازیکی، امیررضا الماسیان و منیژه ارونقی از جملۀ این افراد می باشند. از برخی از احضار شدگان بعد از بازجویی های شتابزده، تعهدی کتبی مبنی بر عدم اعتقاد و ارتباط با استاد ایلیا (رهبر جمعیت الاهیون [اِل یاسین] ) درخواست شده است. ایلیا رام الله (استاد فتّاح) تاکنون حدود 400 روز را در زندان انفرادی و تحت شکنجه های شدید بوده و در چهار دوره دستگیر و به زندان انفرادی منتقل شده است.

دکتر پریس کی نژاد

عضو مرکزی انجمن متفکران و محققان آزاد [ام و ما]

سخنگوی جمعیت الاهیون (حرکت اِل یاسین) در انگلستان

13/9/91

این مجموعه حاوی نامه های محرمانه ای است که بصورت مکتوب و ویدئویی توسط شاگردان ایلیا رام الله (پیمان فتاحی)- رهبر جمعیت ال یاسین- در سال 88 و طی دومین دوره حبس وی در زندان انفرادی برای رهبر جمهوری اسلامی ایران (علی خامنه ای) ارسال شد.

مطالعه بیشتر...

صبح دیروز دوشنبه 91/9/13 جمع دیگری از شاگردان ایلیا رام الله (استاد فتّاح) مسئول انجمن متفکران و محققان آزاد (ام وما) در وزارت اطلاعات و ادارۀ اطلاعات نیروی انتظامی مورد بازجویی قرار گرفتند.
احضار شدگان از توهین ها و فحاشی های شدید بازجویان نسبت به استاد ایلیا و تعالیم او خبر دادند. لازم به ذکر است که ایلیا «میم» اخیراً برای چهارمین بار دستگیر و بعد از مدت کوتاهی مجدداً از بند امنیتی 209 آزاد شد. این معلم بزرگ تفکر پیش از این 400 روز را در سلول انفرادی و تحت فشارها و شکنجه های مختلف که بعدها به اثبات رسید، گذرانده است. مهمترین اتهام وی کتابها و آموزش های او می باشد. علاقمندان برای آشنایی بیشتر با ایلیا «میم» می توانند به بیش از 91 جلد از کتبی که بر اساس آموزش های او تهیه شده و نیز به مجموعه فیلم ها و کتابهای تعالیم و آمین مراجعه نمایند.

نهال باقری
عضو مرکزی انجمن متفکران و محققان آزاد [ام و ما[
از سخنگویان جمعیت الاهیون (حرکت اِل یاسین) در آمریکا
14/9/91

b_200_150_16777215_00_images_Email_taft2_youtube.jpgاین فیلم بازخوانی تفتیشها و شکنجه های ایلیا میم (پیمان فتاحی)  است که در طی دومین دوره حبس او در بند 209 زندان اوین توسط یکی از شاگردان وی و در قالب نامه ای به رهبر جمهوری اسلامی ارسال شد. پیش از این نیز نامه دیگری بعنوان بخش اول بازخوانی تفتیشها به انتشار عمومی رسید که واکنشهایی را از جانب رسانه های وابسته با طالبان مذهبی ایران بدنبال داشت. 

گفتنی است که ایلیا میم رهبر جمیت الاهیون ایران ( ال یاسین) مجموعا 4 بار در سالهای 1389،1387،1386 و 1391 دستگیر شده و تاکنون نزدیک به 400 روز را در زندان انفرادی و تحت شدید ترین فشارها و شکنجه های جسمی و روحی سپری کرده است.
این در حالی است انواع تخریبهای رسانه ای در قالب فیلم ، سریال، کتاب، نرم افزار و همایشها و سخنرانی های متعدد بطور هر روزه بر علیه وی در جریان بوده و در آن از اقسام برچسبها همچون فرقه سازی، انحرافات اخلاقی، سوء استفاده های مالی، و اتهاماتی نظیر تبلیغ بر علیه نظام، اقدام بر علیه امنیت ملی، تبلیغ مسیحیت، تلاش برای پیوند ادیان و ترویج پلورالیزم دینی و لیبرالیزم معنوی مطرح می شود.
در تازه ترین اقدام دایره مذاهب اطلاعات شاهد بکار بردن حقه سوخته اطلاعاتی دیگری یعنی تلاش برای نفوذی و عامل حکومت جلو دادن وی هستیم، روشی که  پیش از این برای بسیار از فعالان جامعه مدنی همچون اکبر گنجی، علی افشاری، محسن سازگارا، مجتبی واحدی، مهدی خزعلی، نوری زاد بکار گرفته شده و بر همگان شناخته شده است.
 نسخه کامل فیلم را اینجا ببینید :


 

مطالب مرتبط:

نامه محرمانه ایلیا میم به رهبر جمهوری اسلامی در سال 87
بازخوانی بخش دیگری از تفتیش های ایلیا میم در زندان (نامه یکی از شاگردان ایلیا میم به رهبری)
نامه انجمن حرفه ای متفکران و محققان به رهبر جمهوری اسلامی ایران
افشاگری یکی از اعضای مرکزی جمعیت در خصوص فشار دایره مذاهب برای شهادت دروغ

 

دکتر تازیکی به همراه عده ای دیگر از شاگردان استاد ایلیا (مدرس عالی تفکر و مسئول انجمن متفکران و محققان آزاد [ام و ما]) صبح امروز دوشنبه 13/9/91 پس از احضار، در دفتر ادارۀ ادیان و مذاهب وزارت اطلاعات مورد بازجویی قرار گرفتند. طبق شنیده ها، بیشتر بازجویی ها در بارۀ اعتقادات و ارتباط شاگردان با ایلیا«میم» بوده است.

مسئول روابط عمومی انجمن متفکران و محققان آزاد [ام و ما[
13/9/91

(چهار ماه قبل از دومین دستگيري در سال 1387 توسط دایره ادیان و مذاهب اطلاعات[1])
توضیح: این متن با توجه به نامۀ ویدئویی استاد ایلیا و به قلم یکی از نزدیکان ایشان نوشته شده است.

 

مطالعه بیشتر...

 

نمونه هایی از پوسترهای به نمایش درآمده در نمایشگاه های جنگ نرم، مطبوعات، قرآن و ... :

مطالعه بیشتر...

متن ذیل نامه ای است که در سال 1388 و طی دومین دوره بازداشت و حبس ایلیا میم (پیمان فتاحی) توسط یکی از شاگردان وی به رهبر جمهوری اسلامی ارسال شد. در این نامه شرحی از تفتیشها و شکنجه های ایلیا در طی دوران حبس در انفرادی بند 209 اوین آمده است. گفتنی است که بازخوانی بخش اول این وقایع قبلاً بصورت نامه ویدیویی به انتشار عمومی رسیده است.

مطالعه بیشتر...

به نام آزادیاستاد ایلیا میمایلیا «میم» آزاد شد. معلم بزرگ تفکر، استاد ایلیا (پیمان فتاحی) مسئول انجمن متفکران و محققان آزاد، برای چهارمین مرتبه از زندان آزاد شد.
استاد ایلیا رهبر جمعیت الاهیون در سالهای 1386، 1387، 1388 و 1391 توسط دایره ادیان و مذاهب اطلاعات (اِبا؛ بخش امنیتی نظارت بر جنبش های معنوی و جریانهای مذهبی) دستگیر و جمعاً حدود 400 روز را در زندان انفرادی سپری کرد. آخرین دستگیری استاد ایلیا که در سوم آبانماه امسال و در آستانۀ عید قربان صورت گرفت با این اتهامات همراه بود:
1)    اقدام بر علیه امنیت ملی از طریق راه اندازی جمعیت الاهیون (اِل یاسین)
2)    تبلیغ بر علیه نظام (جمهوری اسلامی) از طریق برگزاری جلسات مخفی سخنرانی
3)    تبلیغ پلورالیزم مذهبی و لیبرالیزم معنوی !! تبلیغ معنویت منهای شریعت و جدایی دین از سیاست !
4)    ترویج علوم انحرافی [سبک های تفکر و علوم ذهنی جدید] در جامعه
5)    تلاش برای تلفیق ادیان و ایجاد دین التقاطی [پیوند ادیان و تمدن ها؛ تئوری دین جهانی]
6)    انتشار کتب آموزشی و تفسیری [تبدیل یافته سخنرانی ها] در سطح کشور (بدون مجوز وزارت ارشاد اسلامی)
لازم به ذکر است تاکنون 91 جلد از آثار تعلیمی استاد ایلیا به آستانۀ چاپ عمومی رسیده که توسط وزارت ارشاد اسلامی توقیف شده است.
                                                                                                       دکتر پریس کی نژاد
                                                                                 سخنگوی جمعیت الاهیون (اِل یاسین) در انگلستان
                                                                                                              18/8/91